iphone 11pro


کمی صبر کنید...

ترتیب نمایش:

مهمترین کار پس از خرید گوشی آیفونApple iPhone 11pro

بدون شک پس از خریدن گوشی آیفون 11 پروبه فکر امنیت گوشی و انجام اقداماتی جهت جلوگیری از رسیدن صدمه به بدنه گوشی آیفون 11pro و همپنین صفحه نمایش گوشی آیفون 11pro با ارزش خود خواهید بود

خرید قاب، کاور و گارد آیفون Apple iPhone 11pro

قاب گوشی Apple iPhone 11pro دارای انواع مختلف و متنوعی است که با توجه به کیفیت ساخت ضمن اینکه زیبایی خاصی به گوشی Apple iPhone 11pro آیفون 11pro شما می دهد در صورتیکه به هر دلیل ضربه ای به آن وارد شود و یا از دست شما به زمین بیفتد قاب گوشی آیفون 11proمانع از رسیدن ضربه به بدنه گوشی Apple iPhone 11pro شما میشود.

طرح های رنگی، شفاف، عروسکی، ژله ای و سیلیکونی و دیگر قاب های آیفون 11pro شامل قاب های جدید که خود دارای محافظ لنز شیشه ای می باشند گزینه های بسیار مناسبی جهت حفاظت از آیفون 11pro شما خواهد بود.

 گلس محافظ صفحه Apple iPhone 11pro

علاوه بر قاب گوشی قدم بعدی خرید یک گلس محافظ با کیفیت جهت محافظت از صفحه نمایش گوشیApple iPhone 11pro آیفون 11 پروشماست

گلس آیفون 11pro امنیت صفحه نمایش گوشی شما را تضمین می‌کند. دیگر نگران افتادن و ضربه ‌دیدن صفحه نمایش و کار نکردن سنسورهای لمسی آن نخواهید بود. ضدچربی و ضدلکه است. هیچ خط و خراشی روی صفحه نمی‌افتد و قابلیت‌های جدیدی هم به صفحه‌ی شما اضافه می‌شود. برخی گلس‌ها قابلیت گلس پرایوسی دارند یعنی افراد کناری شما نمی‌توانند صفحه نمایش گوشی‌تان را ببینند و حریم شخصی خودتان را خواهید داشت. قابلیت آنتی‌رفلکس دارند و نور و اشعه‌های مزاحم به چشم شما بازتاب داده نمی‌شوند و قابلیت‌های دیگری که بعد از خرید گلس گوشی iPhone 11pro کشف خواهید کرد.

محافظت از دوربین آیفون 11 پرو با خرید محافظ لنز دوربین

با توجه به نوع طراحی دوربین گوشی های آیفون 11 و 11 پرو آیفون، توصیه می شود با هدف جلوگیری از خراب شدن لنز گوشی، از محافظ لنز استفاده کنید. محافظ های لنز گوشی نیز مانند دیگر تجهیزات جانبی گوشی آیفون 11، باکیفیت های مختلفی ساخته می شوند و نمونه های متفاوتی از آن ها در بازار وجود دارد.

استفاده از نمونه های تقلبی محافظ لنز دوبین آیفون 11، باعث تار شدن تصاویر خواهد شد. تشخیص نمونه های تقلبی و اصلی این لنزها کار سختی است. از این رو پیشنهاد می شود برای خرید این دسته از تجهیزات جانبی تنها به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

دسته‌بندی