قاب و گاردگوشی

آموزش خرید قاب گوشی ، انواع قاب گوشی طرح دار ، فانتزی ، سیلیکونی ، ژله ای و انواع گارد سخت و سایر قاب ها ،  معرفی برند های تولید کننده  قاب گوشی مانند نیلیکین ، اسپیگن و…

نکات مهمی که قبل از خرید قاب گوشی باید بدانیم !

گوشی های هوشمند امروزی یکی از پرکاربرد ترین و مهم ترین لوازمی میباشند که هر شخص با خود به همراه دارد . تماس گرفتن ، عکاسی ، وب گردی ، استفاده از انواع شبکه های اجتماعی و بسیاری از امور دیگر که در صورت نبود گوشی موبایل در انجام این کار ها به مشکل خواهیم خورد ، همین موضوع کافیست تا بدانیم چقدر مراقبت کردن از گوشی های همراه مهم میباشد چرا که در صورت بروز آسیب و صدمه باید هزینه های گزافی را برای تعمیر گوشی بپردازیم .
یکی از راه های مراقبت از بدنه گوشی موبایل استفاده از انواع قاب گوشی موبایل میباشد که توسط کمپانی های تولید کننده لوازم جانبی موبایل تولید میشوند تا با استفاده از آن ها به طور کامل از گوشی هوشمند خود محافظت کنیم .
چه قابی مناسب گوشی شماست ؟
در خرید قاب گوشی موبایل همراه سه عامل اصلی وجود دارد که با توجه به آن ها میتوانید بهترین خرید را داشته باشید.
1- ظاهر قاب
یکی از اصلی ترین عوامل در انتخاب قاب گوشی سیلقه منحصر به فرد هر شخص میباشد اما باید به این نکته توجه کنید که قابی مناسب است که در کنار ظاهری زیبا کیفیت و مقاومت خوبی نیز داشته باشد .
2- عملکرد دفاعی و کیفیت قاب
اصلی ترین وظیفه قاب ها ، محافظت از گوشی در برابر بروز آسیب های احتمالی ناشی از ضربه و یا افتادن گوشی از دست میباشد  در خرید قاب گوشی باید به کیفیت ساخت قاب و پوشش قاب دقت کنید .
3- خوش دست بودن قاب
یکی از مضرات استفاده از قاب ها بزرگ شدن سایز گوشی میباشد باید بدانید که بزرگ بودن قاب همیشه به معنی محافظت بیشتر نیست ، بلکه قابی که بتواند به طور کامل از گوشی محافظت کند و در عین حال کمترین تغییر را سایز گوشی به وجود بیاورد .
مناسب ترین و با کیفیت ترین قاب های موبایل موجود در بازار:
برند های بسیاری اقدام به تولید انواع قاب نموده اند که چند نمونه از با کیفیت ترین برند ها عبارت اند از :
نیلکین ، کی دو ، ایکس دوریا ، بیسوس
قاب های دیگری نیز در بازار وجود دارند که توسط چندین تولید کننده تولید میشوند و کیفیت مناسبی نیز دارند که عبارت اند از :
قاب های سیلیکونی ، قاب های ژله ای ایربگ دار ، قاب های پشت مات ، قاب های ضد ضربه انگشتی ، قاب های استند دار و….
چطور تشخیص بدیم کیفیت قاب انتخابی مناسب است ؟
برای تشخیص کیفیت قاب توجه به برش های قاب ، یک دست بودن متریال  قاب ، تیز نبودن لبه های قاب  ، ابعاد مناسب قاب به طوری که  هنگام استفاده از قاب گوشی شما به طور کامل در قاب فیکس شود به سادگی بتوانید گوشی را درون قاب قرار داهید و یا از آن خارج کنید .
شما کاربران عزیز با توجه به نکات ذکر شده میتوانید انتخاب شایسته و تجربه موفقی را در خرید قاب گوشی تجربه نمایید.